• +421 905 485 153
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Pon - Ned 08.00 - 20.00 hod.

Bambusové Kefky

Odporúčaná zubármi

Odporúčaná zubármi

Dizajn kefky navrhnutý v spolupráci s odborníkmi na zubnú hygienu sa vyznačuje vysokou hustotou jemných štetín a precízne tvarovaná hlava vám pomôže dokonalo vyčistiť povrch vašich zubov vrátane medzizubných priestorov.
Iba jemné štetiny

Iba jemné štetiny

Je čas zbaviť sa tých tvrdých a stredne tvrdých zubných kefiek! Vašim cieľom je odstraniť zubný povlak čo najšetrnejšie, pritom ochrániť svoje zuby a ďasná pred zubným kazom a získať žiarivo biely úsmev. Eko štetinky sú účinné a šetrné.
Zdravá eko hygiena

Zdravá eko hygiena

Plastové kefky častokrát obsahujú bisfenol-A, prípadne iné látky ktoré s istou neprospievajú nášmu dentálnemu zdraviu. Zubná kefka ktorú održíte, je eko hypoalergenna, prirodzene antibakterialna a vode odolná.

eSHOP | ONLINE OBCHOD

Bambusové zubné kefky - 2 ks ekologické balenie

Bambusová zubná kefka - balenie 2 ks. Ekologická kefka z bambusového dreva. Mäkké štetinky v čierno bielej farbe....

Bambusové zubné kefky - 4 ks ekologické balenie

Bambusová zubná kefka - balenie 4 ks. Ekologická kefka z bambusového dreva. Mäkké štetinky v štyroch farbách....

dsc_0838-large.jpg
BAMBUS je vysoko ekologická a rýchlo rastúca plodina, ktorá je 100% spätne recyklovatelná. Spľňa najprísnejšie štandardy na výrobu produktov pre spotrebitelov. Bambus je jednoklíčnolistá rastlina. Existuje mnoho druhov a veľkostí bambusov a aj napriek jeho väčšiemu vzrastu, vždy sa jedná o travinu, nie o drevinu. Je to najrýchlejšie rastúca rastlina a má široké spektrum použitia.
Jedinečný produkt Naše jedinečné zubné kefky SmileyMonkey spĺňajú štandardy stanovené svetovým sympóziom dentálnej hygieny. Sú vyrobené bez použitia zbytočných plastov, bez ftalátov a BPA. Každá dentálna kefka je osadená mäkkými štetinkami, šetrné k Vašim zubom aj ďasnám. Dizajnová úprava rukoväte zaručuje dlhú životnosť a má za výsledok aj dlhodobú vodeodolnosť povrchu.

Životné prostredie - vedeli ste, že bambus patrí medzi najrýchlejšie rastúce rastliny na planéte ? Vo vhodných podmienkach je bambus schopný narásť o niekoľko desiatok centimetrov za jediný deň. Zároveň po jeho zbere nie je potrebné bambus znovu vysádzať. Nová rastlina totiž vyrastie z rozvinutého koreňového systému - preto je bambus jedničkou v trvalo udržateľnom rozvoji.

EXCELENTNÝ ZÁKAZNÍCKY SERVIS

0/7

Referencie spokojných zákazníkov

POSLEDNÉ ČLÁNKY BLOGU

Akú vybrať zubnú kefku

Pýtali ste sa niekedy svojho zubára, aká zubná kefka je pre vaše zuby najlepšia ? My sme to urobili za vás a vyvinuli...

Ako si správne umyť zuby

Ak ste ako väčšina zaneprázdnených ľudí, ráno nestíhate a večer ste už príliš unavený na to, aby ste čisteniu zubov...

Zdravá dentálna hygiena

Čistenie zubov nás sprevádza odmalička, no aj napriek tomu si ich mnohí z nás stále čistia nesprávne. Preto by sme...

Prečo bambusové kefky

Za posledných 10 rokov ľudstvo vyprodukovalo viac plastového odpadu než za posledné tisícročie. Celosvetovo každý rok...

Naši obchodní partneri

Zdravá dentálna hygiena

Každá naša zubná zubná kefka je vyrobená výhradne z eco bambusu. To zaručuje, že dentálna hygiena je zdravá a šetrná k chrupu každého zákazníka, ktorý si zakúpi ktorýkoľvek z našich produktov. Zdravý a žiarivý úsmev vďaka bambusovym zubným kefkám.

Eco friendly

Konáme ekologicky

Shop for You

Internetový obchod
SmileyMonkey.sk
Einsteinova 82
851 01 Bratislava
Ičo: 852385498
Dič: 958675869