• +421 905 485 153
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Pon - Ned 08.00 - 20.00 hod.
  • Bambusové zubné kefky

Akú vybrať zubnú kefku

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Pýtali ste sa niekedy svojho zubára, aká zubná kefka je pre vaše zuby najlepšia ? My sme to urobili za vás a vyvinuli bambusovú zubnú kefku SmileyMonkey. Zubná kefka s vysokou hustotou jemných štetín vyrobená z vysokokvalitných materialov vhodných pre dentálne pomôcky. Spoznaj delikátnu starostlivosť vďaka precízne tvarovanej hlave kefky, ktorá vám pomôže dokonalo vyčistiť povrch vašich zubov vrátane medzizubných priestorov a skutočne ergonomickú ručku pre pohodlné používanie dva krát denne. Dizajn našej zubnej kefky sme navrhovali v spolupráci s odborníkmi na zubnú hygienu a preto má všetky vlastnosti, ktoré zabezpečia belší úsmev a zdravé ďasná.

Jemné šteniny sú najlepšie. Viete prečo?

Traduje sa názor že tvrdé alebo stredne tvrdé zubné kefky čistia lepšie. Pravdou však je, že takéto kefky môžu vaše zuby a ďasná dokonca poškodiť. Zubná pasta je dostatočne abrazívna a preto pri čistení zubov nie je potrebné vyvíjať nadmerný tlak.  Je čas zbaviť sa tých tvrdých a stredne tvrdých zubných kefiek! Vašim cieľom je odstraniť zubný povlak čo najšetrnejšie, pritom ochrániť svoje zuby a ďasná pred zubným kazom a získať žiarivo biely úsmev. A presne preto odborníci na ústnu hygienu tvrdia že jemná zubná kefka je najbezpečnejšia a najzdravšia možnosť.